Hůl BAUER S19 VAPOR FLYLITE GRIP STICK SR

-15 %
Novinka
Hůl BAUER S19 VAPOR FLYLITE GRIP STICK SR
Hůl BAUER S19 VAPOR FLYLITE GRIP STICK SR
Hůl BAUER S19 VAPOR FLYLITE GRIP STICK SR
Vyberte variantu
Varianta
Záhyb hokejky
flex
Běžná cena s DPH 6 399 Kč
Ušetříte 960 Kč 15 %
od 5 439 Kč s DPH
od 4 495 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově:
9.12.2019
Přepravní společností:
10.12.2019
Kód1027590
VýrobceBauer
Záruka24 měsíců
Popis

Seniorská hokejka Vapor FLYLITE v tvrdosti 102, 87, 77 a 70 o výšce 152 cm a váze 390 gramů.

Tento model je naprostou špičkou mezi všemi hokejkami a to nejen díky svojí bezkonkurenční váze, ale především provedením, které demonstruje technologický náskok značky Bauer před ostatními výrobci. Puk z čepele této hokejky vyletí tak rychle, že brankář nestačí ani mrknout.

Jak shaft tak i čepel hokejky jsou potaženy prémiovým karbonem TeXtreme®, který nejdete pouze na top modelech značky Bauer. Mezi jeho bezkonkurenční vlastnosti můžeme zařadit nízkou váhu a pevnost. Pouze na této hokejce najdete jedno unikum a to asymetrické prolnutí těchto vláken, díky kterému se ještě vylepšil přenos energie během střely. Takto prolnuté karbonové vlákna jsou naneseny na hokejky systémem Advanced Carbon Layering, který redukuje váhu a zároveň zvyšuje odolnost.

XE Taper technologie je speciální patentovaný tvar shaftu, který Bauer získal do svého portfolia díky akvizici legendární značky hokejek Easton a ještě ho o něco vylepšil.  Tvar krčku hokejky má unikátní tvar elipsy, který nenajdete na žádné jiné hokejce konkurenčních značek. Tato unikátní konstrukce přináší hlavní benefity a to nízkou váhu hokejky, větší flexibilitu bodu ohybu tedy větší prohnutí hokejky, díky čemuž hokejka rychleji vystřelí, a torzní stabilitu což znamená, že hokejka se při střele „nekroutí“, tedy je stabilní.

Hokejka je vyrobena technologií MONOCOMP, což znamená opravdu z jednoho kusu. Díky tomuto patentovanému výrobnímu procesu se neztrácí žádná energie během střely při přechodu ze shaftu do čepele.

Čepel hokejky byla optimalizovaná navýšením materiálu v kritických bodech, taky aby se zvýšila její odolnost a nebyla nijak poznamenaná výkonnost.

VýrobceBauer